Szpital

Film

kadr filmMamy przyjemność zaprezentować film przedstawiający pozytywne zmiany, jakie zaszły w szpitalu od 2011 roku tj. czasu przejęcia obiektu przez spółkę Centrum Dializa.

 Na nagraniu możemy zobaczyć dwa nowe parkingi, największą inwestycję przeprowadzoną w szpitalu w 2013 roku, funkcjonujący już trzynaście miesięcy oddział Kardiologii Inwazyjnej, finansowany ze środków własnych firmy, a także udogodnienia wprowadzone dla pacjentów takie jak: rejestracja internetowa, telewizory w salach chorych oraz Wi – Fi.

 

Szpital w Pszczynie jest jedną z nielicznych placówek medycznych oferujących darmową telewizję oraz Internet w pokojach dla pacjentów i jedyną na terenie powiatu, do której można zarejestrować się bez stania w kolejce, lub podejmowania uciążliwych rozmów telefonicznych.

 

Centrum Dializa wszystkie dodatkowe usługi dla pacjentów, mające za zadanie poprawić komfort pobytu w szpitalu oferuje bezpłatnie. Jest to częścią filozofii spółki, w myśl której każdy pacjent powinien mieć taki sam dostęp do udzielanych świadczeń, nawet tych pozamedycznych.

 

Serdecznie zapraszamy na film!


Drukuj PDF

Copyright © Oficjalna strona Szpitala w Pszczynie 2018

Template by Joomla Themes