Sport to zdrowie!

Nie od dzisiaj wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Wie o tym bardzo dobrze także Centrum Dializa wraz ze swoim partnerem -Kinem Helios. Po raz kolejny w ramach Kina Kobiet udało nam się wystawić stanowisko, przy którym nasze przedstawicielki tym razem nie tylko informowały o sposobach na bezpieczny poród, ale także o całej ofercie pszczyńskiego szpitala w zakresie dbania o zachowanie dobrego stanu psycho-fizycznego.

kino1 Na spotkaniu byliśmy dostępni już od godziny 18:00, kiedy to uczestniczki spotkania zostały zaproszone do kinowego lobby. Przy naszym punkcie kinomanki mogły otrzymać słodki poczęstunek, gadżet z danymi adresowymi do naszej pszczyńskiej jednostki, a także wziąć udział w konkursie. Tym razem Panie odpowiadały na pytanie: „Jaka powinna być dobra położna?”. Poniżej prezentujemy 3 najlepsze odpowiedzi.

A zatem, dobra położna powinna być:

„Wyrozumiała jak mama,
Cierpliwa jak babcia,
Twarda jak mąż,
Pomocna jak przyjaciółka” Barbara Szybiak, Bielsko – Biała

kino2

Ponadto:

„Położna powinna być uśmiechnięta, mile nastawiona do rodziców, oraz powinna zajmować się dzieckiem jak by to było jej dziecko i razem z rodzicami to przeżywać!” Klaudia Kopciuch, Bielsko – Biała.

A do tego:

„Dobra położna powinna być: opiekuńcza, fachowa, dbająca o matkę i dziecko, życzliwa i miła, wyrozumiała, mądra i empatyczna”.

Mamy nadzieję, że wszystkie nasze położne właśnie takie są. Tak czy inaczej przekażemy im odpowiedzi uczestniczek naszego konkursu.

Nagrodami w konkursie są:

I.Zabieg kawitacji wraz z maską na twarz
II.Manicure biologiczny z malowaniem
III.Henna brwi z regulacją

Zwyciężczynie serdecznie zapraszamy do salonu kosmetyki i masażu „Eliksir” przy ul. Barlickiego 7(III piętro) w Bielsku- Białej.