Sklep i kawiarenka w szpitalu

Na początku grudnia na parterze budynku otwarto prowadzoną przez Panią Sylwię Pysz małą kawiarenkę oraz sklep. Są to dwa kolejne obiekty usługowe na mapie naszej jednostki.
W ramach szpitala sprawnie funkcjonują już inne podmioty usługowe. Prawdziwą renomą  wśród mieszkańców cieszy się oferta firmy cateringowej „Kardamon”, która serwuje domowe obiady dla pacjentów oraz mieszkańców Pszczyny. Wewnątrz szpitala od niedawna można także zaopatrzyć się w artykuły ortopedyczne w sklepie Euro – Med.
    Teraz przyszedł czas na poszerzenie zakresu świadczonych usług gastronomicznych. W kawiarence pacjenci mogą wypić pyszną kawę latte lub espresso, zamawiając do tego świeżą drożdżówkę. Na wszystkich klientów czekają dwa stoliczki oraz zawsze przyjazna obsługa lokalu. Tuż obok, po drugiej stronie wejścia głównego do szpitala, pacjenci mogą zrobić zakupy. Sklep posiada w swojej ofercie artykułu spożywcze takie jak: napoje, słodycze oraz artykuły higieniczne. Ponadto można w nim nabyć codziennie najnowsze wydania gazet. Lokale są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -16 oraz w weekendy od 11 – 16.
    „ Cieszymy się, że udało nam się pozyskać rzetelne firmy do współpracy z naszym szpitalem. Kawiarenka działa dopiero kilka dni, ale już zauważyliśmy, że została doceniona przez pacjentów” - stwierdził Dyrektor ds. Rozwoju, Pan Kamil Rudawiec.
    Centrum Dializa zatroszczyło się także, aby pacjenci mogli zrobić podstawowe zakupy także po godzinach otwarcia wspomnianych lokali. 24/h wszyscy chętni mogą zaopatrzyć się w przekąski oraz napoje zimne i ciepłe w automatach samosprzedających, usytuowanych w głównym holu naszej placówki. To nie koniec pozytywnych zmian w pszczyńskim szpitalu, zarząd spółki myśli już nad wprowadzeniem kolejnych udogodnień dla pacjentów. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

sklepik 1 sklepik 3

sklepik 4 sklepik 2