NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA MEDYCZNA

W związku z reformą systemu ochrony zdrowia od dnia 1 października świadczenia nocnej i świątecznej pomocy medycznej będą realizowane w Szpitalu w Pszczynie, przy ul. Antesa 11,

bezpośredni telefon: 32 210 30 22

W przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia lub choroby pacjent może się zgłosić do dowolnego punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Świadczenia nocnej i świątecznej opieki lekarskiej są bezpłatne (dla osób ubezpieczonych) i udzielane bez skierowania.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8.00 do  8.00 dnia następnego.