Polityka prywatności

Szpitalpszczyna.pl zobowiązuje się do ochrony twojej prywatności. Wykorzystujemy informacje, które zbieramy, tylko do przetwarzania zamówień i zapewniania wsparcia i aktualizacji naszych produktów. Przeczytaj więcej informacji na temat naszej polityki prywatności.

Jakie informacje zbieramy? Jak tego używamy?

Przy zakupie musimy znać twoje imię i nazwisko, adres e-mail, adres pocztowy, numer karty kredytowej i datę ważności. Dzięki temu możemy przetworzyć i zrealizować twoje zamówienie oraz powiadomić cię o statusie zamówienia. Kiedy przystępujesz do konkursu lub innej funkcji promocyjnej, możemy poprosić o twoje imię i nazwisko, adres i adres e-mail, abyśmy mogli zarządzać konkursem i powiadomić zwycięzców.

W jaki sposób szpitalpszczyna.pl chroni informacje o klientach?
Używamy bezpiecznego serwera do zbierania danych osobowych i kart kredytowych. Bezpieczna warstwa serwera szyfruje wszystkie wprowadzane informacje, zanim zostaną przesłane przez internet i wysłane do nas. Ponadto wszystkie gromadzone przez nas dane klientów są chronione przed nieautoryzowanym dostępem.

Czy szpitalpszczyna.pl ujawni informacje gromadzone podmiotom zewnętrznym?

Szpitalpszczyna.pl nie sprzedaje, nie handluje i nie wypożycza danych osobowych innym osobom. Szpitalpszczyna.Pl może dostarczać zagregowane statystyki dotyczące naszych klientów, sprzedaży, wzorców ruchu i informacji o powiązanych witrynach renomowanym dostawcom zewnętrznym, ale te statystyki nie będą zawierać danych osobowych. Szpitalpszczyna.Pl może ujawniać informacje o koncie, gdy uważamy, w dobrej wierze, że takie uwolnienie jest w uzasadniony sposób konieczne do przestrzegania prawa, egzekwowania lub stosowania warunków dowolnej z naszych umów z użytkownikiem lub) chronić prawa, własność lub bezpieczeństwo szpitalpszczyna.Pl naszych użytkowników lub innych osób.

W podsumowaniu

Szpitalpszczyna.pl zobowiązuje się do ochrony twojej prywatności. Wykorzystujemy informacje, które gromadzimy na stronie, aby uczynić zakupy w możliwie najprostszy sposób i poprawić ogólne wrażenia z zakupów. Nie sprzedajemy, nie handlujemy ani nie wynajmujemy danych osobowych innym

Twoja zgoda

Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na gromadzenie i wykorzystywanie tych informacji przez szpitalpszczyna.pl jeśli zdecydujemy się zmienić naszą politykę prywatności, opublikujemy te zmiany na tej stronie, abyś zawsze wiedział, jakie informacje zbieramy, jak z niego korzystamy iw jakich okolicznościach go ujawniamy. Szpitalpszczyna.pl  zapewnia również linki do stron powiązanych. Polityka prywatności tych stron jest odpowiedzialna za linkowaną stronę, a szpitalpszczyna.pl nie ma kontroli ani wpływu na ich politykę. Sprawdź zasady każdej odwiedzanej witryny, aby uzyskać szczegółowe informacje. Szpitalpszczyna.pl nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za szkody lub błędy w działaniu innych stron powiązanych lub w inny sposób.